Infolinia:
+48 22 300 89 89

+48 882 200 100

Infolinia: +48 22 300 89 89     Kontakt w sprawach nagłych: +48 882 200 100

Bogate doświadczenie i ambicje zawodowe oraz szczere, ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy naszych klientów stanowią dla nas wartości najważniejsze.

Wróć na główną

Twoje bezpieczeństwo, to Twój sukces pod naszymi skrzydłami

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers

Harvard Lawyers Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.KA. tworzy jeden z najsilniejszych zespołów prawnych w kraju. Jej doświadczenie, kwalifikacje oraz wiedza gwarantują sukces w realizacji celu. 

Dzięki wyspecjalizowanym adwokatom, radcom prawnym, prawnikom, pełnomocnikom z naszego zespołu prawnego, gwarantujemy najwyższy poziom obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą i życiem prywatnym. Nasz zespół cechuje się ponadprzeciętną kreatywnością i nieszablonowym działaniem młodszych członków zespołu, co w konsekwencji zapewnia wyjątkową skuteczność oraz efektywność w wykonywaniu powierzonych nam zadań. Na przełomie ponad 20 lat funkcjonowania marki Kancelaria Klonowski prowadzenie swoich spraw powierzały nam instytucje, którym ufają tysiące Polaków na całym świecie. Nasi Klienci wywodzą się z różnych sektorów gospodarki, w tym m.in. z sektora: sportowego, budowlanego, bankowego, farmaceutycznego, transportowego (kolejowego, lądowego oraz morskiego), ubezpieczeniowego, consultingowego, energetycznego, górniczego, paliwowego, informatycznego, FMCG, obrotu nieruchomościami, mediów i reklamy, budownictwa i wielu innych. W nasze doświadczenie wpisane są sukcesy Klientów, z którymi budujemy długotrwałe, partnerskie relacje.

Harvard Lawyers Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A. z siedzibą w Warszawie prowadzi działalność w zakresie wszechstronnego świadczenia usług prawnych. Fundamentem Kancelarii była powstała na przełomie 2001 i 2002 roku i należąca do Radosława Klonowskiego kancelaria i marka "Kancelaria Klonowski". Kancelaria Prawna Harvard Lawyers dąży do zapewnienie klientom spójnej, najwyższej jakości obsługi prawnej z wykorzystaniem nowych, innowacyjnych metod działania. Kancelaria Klonowski podejmie się prowadzenia każdej sprawy. W sporach i postępowaniach adwokaci, radcowie prawni i pełnomocnicy z ramienia Kancelarii Prawnej Harvard Lawyers reprezentują klientów z różnych gałęzi, sektorów, branż i segmentów. W ostatecznym rozrachunku postępowania procesowego i tak liczy się przede wszystkim to czy strona udowodniła fakty, z których wywodzi skutki prawne. Z tego też powodu każda sprawa zanim trafi do Sądu czy organu orzekającego jest poprzedzona przeprowadzeniem rzetelnej analizy i skrupulatnego postępowania przedprocesowego. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na miejsce zdarzenia. Obsługuje sprawy na terenie całego kraju, Europy oraz regionu Morza Bałtyckiego.

Wiedza, doświadczenie, odpowiedzialność, kompetencje.

Ekspercka wiedza naszych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość obsługi prawnej i wsparcie nawet w sytuacjach wyjątkowo skomplikowanych.

Tysiące przeprowadzonych z sukcesami spraw czynią z nas partnera godnego zaufania nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonale rozumiemy potrzeby życia, jak i biznesu, i stale poszerzamy swoją wiedzę w tym zakresie.

Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za każdą z podejmowanych czynności, niezależnie od etapu sprawy. Mamy pełną świadomość, że za proponowanymi rozwiązaniami stoi ekspercka wiedza i lata doświadczeń członków zespołu Kancelarii Klonowski. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że zyskają bezcenne poczucie bezpieczeństwa prawnego.

Wybierz kurs na sukces z pewnością i jasnością, My ukształtujemy i zabezpieczymy Twoją przyszłość. Nasze kompetencje będą fundamentem Twojego sukcesu. 

Prawo cywilne, rodzinne, spadki, majątki, zachowki, zasiedzenia, roszczenia odszkodowawcze, prawo bankowe, medyczne, farmaceutyczne, autorskie

Prawo cywilne to jedna z najważniejszych gałęzi prawa. W zasadzie regulacje prawa cywilnego dotyczą wszystkich dziedzin życia społecznego. 

Rosnące potrzeby związane z prawem odszkodowawczym, bankowym, medycznym i farmaceutycznym ukierunkowały u nas wyodrębnienie specjalistycznych usług i pomocy prawnej.

Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw i spółek prawa handlowego, w tym spółek Skarbu Państwa, postępowania arbitrażowe oraz sukcesje

Budowa i organizacja każdej firmy, w tym struktury korporacyjnej wymaga zarówno opracowania długookresowych strategii biznesowych, jak i doradztwa w zakresie rozwiązywania bieżących problemów prawnych. 

Kompleksowe z zakresu obsługi prawnej wymagają praktycznych rozwiązań i jasnych konkluzji.

Prawo karne, całodobowa pomoc prawna, obrona adwokacka, zatrzymania, przeszukania, aresztowania, zabójstwa, grupy zorganizowane 

Reprezentacja klientów w ramach postępowań karnych, karno-skarbowych ze szczególnym uwzględnieniem usług związanych z przestępstwami i wykroczeniami gospodarczymi jest naszą pasją, która umacnia skuteczną pomoc prawną i obronę naszych klientów. 

Procesy gospodarcze, spory korporacyjne, fuzje, przejęcie, przekształcenia, prawo międzynarodowe, przestępstwa gospodarcze i compliance

Zapewniamy najwyższej klasy obsługę prawną i praktyczne doradztwo zarówno powodom, jaki i pozwanym na każdym etapie postępowania. Doradztwo korporacyjne jest jedną z najważniejszych specjalizacji naszej Kancelarii i dotyczy wszystkich aspektów działalności przedsiębiorców. 

Główne pola naszej działalności

Przejdź do specjalizacji

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy jedną z najwyżej cenionych Kancelarii w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, karnego, cywilnego, jak i szerokich kompetencji, w tym również profilaktyki i rozwiązywania sporów skomplikowanych. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i uznania w oczach naszych klientów różnych branż.

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers to jedna z nielicznych kancelarii prawnych, która świadczy usługi prawne na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego, a do tego oferuje swoim klientów całodobową pomoc prawną. Podejmiemy się prowadzenia każdej sprawy, stąd też nie zwlekaj z kontaktem z nami. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia.

Infolinia: +48 882 200 100

Śledź nas w social media

tel. +48 22 300 89 89
kom. +48 882 200 100

Kontakt w sprawach nagłych
(zatrzymania, przeszukania, aresztowania)
SMS24 +48 608 500 100

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

HARVARD LAWYERS
Kancelaria Prawna 
Adwokatów, Radców Prawnych

Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A.