Infolinia:
+48 22 300 89 89

+48 882 200 100

Infolinia: +48 22 300 89 89     Kontakt w sprawach nagłych: +48 882 200 100

Bogate doświadczenie i ambicje zawodowe oraz szczere, ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy naszych klientów stanowią dla nas wartości najważniejsze.

Powrót do menu

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych procesów z instytucjami finansowymi, w tym dotyczących sankcji kredytu darmowego (SKD). Nasze podejście opiera się na dogłębnej analizie sytuacji, wnikliwym przygotowaniu dokumentacji oraz skutecznym reprezentowaniu interesów naszych klientów przed sądem. Zawsze dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników i ochrony praw naszych klientów.

Procesy z instytucjami finansowymi (SKD)

Kancelaria Harvard Lawyers posiada w swojej ofercie specjalizację z zakresu procesów z instytucjami finansowymi, w tym także spraw dotyczących sankcji kredytu darmowego. Nasi eksperci oferują kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych i biznesowych, którzy borykają się z problemami związanymi z udzielaniem przez banki kredytów w obcych walutach, w tym kredytów denominowanych w frankach szwajcarskich.

Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie postępowania, w tym w negocjacjach z instytucjami finansowymi, dochodzeniu roszczeń w procesach sądowych i arbitrażowych, a także w restrukturyzacji zadłużenia.

Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących sankcji kredytu darmowego i innych problemów związanych z udzielaniem kredytów w obcych walutach. Działamy w oparciu o wiedzę prawniczą, ale również ekonomiczną i finansową, co pozwala nam na skuteczne reprezentowanie interesów naszych klientów.

Zespół specjalistów z zakresu procesów z instytucjami finansowymi, w tym także dotyczących sankcji kredytu darmowego, w Kancelarii Harvard Lawyers zapewnia klientom wysoką jakość świadczonych usług oraz elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Prawo cywilne, rodzinne, spadki, majątki, zachowki, zasiedzenia, roszczenia odszkodowawcze, prawo bankowe, medyczne, farmaceutyczne, autorskie

Prawo cywilne to jedna z najważniejszych gałęzi prawa. W zasadzie regulacje prawa cywilnego dotyczą wszystkich dziedzin życia społecznego. 

Rosnące potrzeby związane z prawem odszkodowawczym, bankowym, medycznym i farmaceutycznym ukierunkowały u nas wyodrębnienie specjalistycznych usług i pomocy prawnej.

Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw i spółek prawa handlowego, w tym spółek Skarbu Państwa, postępowania arbitrażowe oraz sukcesje

Budowa i organizacja każdej firmy, w tym struktury korporacyjnej wymaga zarówno opracowania długookresowych strategii biznesowych, jak i doradztwa w zakresie rozwiązywania bieżących problemów prawnych. 

Kompleksowe z zakresu obsługi prawnej wymagają praktycznych rozwiązań i jasnych konkluzji.

Prawo karne, całodobowa pomoc prawna, obrona adwokacka, zatrzymania, przeszukania, aresztowania, zabójstwa, grupy zorganizowane 

Reprezentacja klientów w ramach postępowań karnych, karno-skarbowych ze szczególnym uwzględnieniem usług związanych z przestępstwami i wykroczeniami gospodarczymi jest naszą pasją, która umacnia skuteczną pomoc prawną i obronę naszych klientów. 

Procesy gospodarcze, spory korporacyjne, fuzje, przejęcie, przekształcenia, prawo międzynarodowe, przestępstwa gospodarcze i compliance

Zapewniamy najwyższej klasy obsługę prawną i praktyczne doradztwo zarówno powodom, jaki i pozwanym na każdym etapie postępowania. Doradztwo korporacyjne jest jedną z najważniejszych specjalizacji naszej Kancelarii i dotyczy wszystkich aspektów działalności przedsiębiorców. 

Główne pola naszej działalności

Przejdź do specjalizacji

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy jedną z najwyżej cenionych Kancelarii w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, karnego, cywilnego, jak i szerokich kompetencji, w tym również profilaktyki i rozwiązywania sporów skomplikowanych. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i uznania w oczach naszych klientów różnych branż.

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers to jedna z nielicznych kancelarii prawnych, która świadczy usługi prawne na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego, a do tego oferuje swoim klientów całodobową pomoc prawną. Podejmiemy się prowadzenia każdej sprawy, stąd też nie zwlekaj z kontaktem z nami. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia.

Infolinia: +48 882 200 100

Śledź nas w social media

tel. +48 22 300 89 89
kom. +48 882 200 100

Kontakt w sprawach nagłych
(zatrzymania, przeszukania, aresztowania)
SMS24 +48 608 500 100

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

HARVARD LAWYERS
Kancelaria Prawna 
Adwokatów, Radców Prawnych

Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A.