Infolinia:
+48 22 300 89 89

+48 882 200 100

Infolinia: +48 22 300 89 89     Kontakt w sprawach nagłych: +48 882 200 100

Bogate doświadczenie i ambicje zawodowe oraz szczere, ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy naszych klientów stanowią dla nas wartości najważniejsze.

Powrót do menu

Nasza doświadczona ekipa specjalistów w dziedzinie prawa karnego zapewnia skuteczną obronę w przypadku przestępstw, morderstw i zbrodni. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i precyzyjnej analizie sytuacji, oferujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy zawsze po stronie naszych klientów, zapewniając im wsparcie na każdym etapie postępowania.

Obrona karna - przestępstwa, morderstwa, zbrodnie

Kancelaria Harvard Lawyers oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie obrony kryminalnej, w tym obrony w przypadku zarzutów dotyczących przestępstw, morderstw i zbrodni. Nasz zespół doświadczonych adwokatów specjalizuje się w obronie przed organami ścigania, w tym prowadzeniu postępowań karnych, przygotowywaniu wniosków o uchylenie lub zmianę tymczasowego aresztowania, reprezentowaniu klientów na przesłuchaniach oraz w trakcie procesów karnych.

W przypadku zarzutów dotyczących poważnych przestępstw, takich jak morderstwa czy zbrodnie, nasza kancelaria podejmuje wszelkie działania mające na celu ochronę praw i interesów naszych klientów. Nasi adwokaci zapewniają indywidualne podejście do każdej sprawy i angażują się w nią w pełni, by zapewnić najlepsze rozwiązanie dla klienta.

Każda sprawa jest dla nas wyzwaniem, dlatego podejmujemy się również obrony w trudnych sprawach, w tym przed sądami okręgowymi i wyższymi instancjami. Nasza wiedza i doświadczenie w dziedzinie prawa karnego oraz ciągłe doskonalenie kwalifikacji pozwalają nam na skuteczną obronę naszych klientów w każdym przypadku.

Prawo cywilne, rodzinne, spadki, majątki, zachowki, zasiedzenia, roszczenia odszkodowawcze, prawo bankowe, medyczne, farmaceutyczne, autorskie

Prawo cywilne to jedna z najważniejszych gałęzi prawa. W zasadzie regulacje prawa cywilnego dotyczą wszystkich dziedzin życia społecznego. 

Rosnące potrzeby związane z prawem odszkodowawczym, bankowym, medycznym i farmaceutycznym ukierunkowały u nas wyodrębnienie specjalistycznych usług i pomocy prawnej.

Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw i spółek prawa handlowego, w tym spółek Skarbu Państwa, postępowania arbitrażowe oraz sukcesje

Budowa i organizacja każdej firmy, w tym struktury korporacyjnej wymaga zarówno opracowania długookresowych strategii biznesowych, jak i doradztwa w zakresie rozwiązywania bieżących problemów prawnych. 

Kompleksowe z zakresu obsługi prawnej wymagają praktycznych rozwiązań i jasnych konkluzji.

Prawo karne, całodobowa pomoc prawna, obrona adwokacka, zatrzymania, przeszukania, aresztowania, zabójstwa, grupy zorganizowane 

Reprezentacja klientów w ramach postępowań karnych, karno-skarbowych ze szczególnym uwzględnieniem usług związanych z przestępstwami i wykroczeniami gospodarczymi jest naszą pasją, która umacnia skuteczną pomoc prawną i obronę naszych klientów. 

Procesy gospodarcze, spory korporacyjne, fuzje, przejęcie, przekształcenia, prawo międzynarodowe, przestępstwa gospodarcze i compliance

Zapewniamy najwyższej klasy obsługę prawną i praktyczne doradztwo zarówno powodom, jaki i pozwanym na każdym etapie postępowania. Doradztwo korporacyjne jest jedną z najważniejszych specjalizacji naszej Kancelarii i dotyczy wszystkich aspektów działalności przedsiębiorców. 

Główne pola naszej działalności

Przejdź do specjalizacji

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy jedną z najwyżej cenionych Kancelarii w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, karnego, cywilnego, jak i szerokich kompetencji, w tym również profilaktyki i rozwiązywania sporów skomplikowanych. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i uznania w oczach naszych klientów różnych branż.

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers to jedna z nielicznych kancelarii prawnych, która świadczy usługi prawne na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego, a do tego oferuje swoim klientów całodobową pomoc prawną. Podejmiemy się prowadzenia każdej sprawy, stąd też nie zwlekaj z kontaktem z nami. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia.

Infolinia: +48 882 200 100

Śledź nas w social media

tel. +48 22 300 89 89
kom. +48 882 200 100

Kontakt w sprawach nagłych
(zatrzymania, przeszukania, aresztowania)
SMS24 +48 608 500 100

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

HARVARD LAWYERS
Kancelaria Prawna 
Adwokatów, Radców Prawnych

Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A.