Infolinia:
+48 22 300 89 89

+48 882 200 100

Infolinia: +48 22 300 89 89     Kontakt w sprawach nagłych: +48 882 200 100

Bogate doświadczenie i ambicje zawodowe oraz szczere, ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy naszych klientów stanowią dla nas wartości najważniejsze.

Powrót do menu

Harvard MasterClass - to innowacyjne szkolenia z kompetencji międzynarodowych, prowadzone przez ekspertów z czołowych uczelni. Nasze programy pomagają uczestnikom zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę do prowadzenia biznesu na globalnym rynku oraz budowania międzynarodowych relacji. Zaufało nam już wiele znanych marek i firm z całego świata. Dołącz do nich i rozwijaj swoje umiejętności wraz z nami!

Harvard MasterClass - kompetencje międzynarodowe

Harvard MasterClass to prestiżowy program szkoleniowy dla osób dążących do posiadania najwyższych kompetencji międzynarodowych. Program ten oferuje możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym.

Szkolenia Harvard MasterClass prowadzone są przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin, w tym przez naukowców, praktyków biznesowych i liderów myśli. Programy edukacyjne są dostępne w formie kursów indywidualnych, online oraz w formie specjalnie zaprojektowanych szkoleń dla firm.

Dzięki Harvard MasterClass uczestnicy zyskują wiedzę na temat zarządzania międzynarodowymi przedsiębiorstwami, negocjacji międzykulturowych, dyplomacji biznesowej, komunikacji międzynarodowej oraz innych kluczowych zagadnień biznesowych. Szkolenia te pozwalają uczestnikom na rozwijanie umiejętności przywódczych, doskonalenie języków obcych oraz zdobywanie cennych kontaktów biznesowych.

Harvard MasterClass to nie tylko szkolenia, ale również prestiżowy program, który wyróżnia osoby posiadające najwyższe kompetencje międzynarodowe na rynku pracy. Ukończenie programu to prestiżowy tytuł, który wskazuje na zaawansowane umiejętności i wiedzę uczestnika oraz otwiera drzwi do nowych możliwości kariery zawodowej.

Kancelaria Harvard Lawyers oferuje również obsługę prawną w zakresie kompetencji międzynarodowych, w ramach programu Harvard MasterClass. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, menedżerów oraz osób zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności i kompetencji w dziedzinie zarządzania biznesem na międzynarodowych rynkach.

W ramach Harvard MasterClass oferujemy specjalistyczną wiedzę i praktyczne narzędzia, które pozwalają na skuteczne zarządzanie firmą w skali globalnej. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w zakresie prawa międzynarodowego oraz zarządzania biznesem i są w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną i doradztwo biznesowe.

W ramach naszej oferty Harvard MasterClass pomagamy naszym klientom w:

 • Rozwijaniu i realizacji strategii biznesowej na rynkach międzynarodowych,

 • Pozyskiwaniu finansowania z krajów zagranicznych i optymalizacji podatkowej,

 • Budowaniu międzynarodowych zespołów pracowniczych,

 • Optymalizacji procesów logistycznych i łańcucha dostaw,

 • Wykrywaniu i minimalizowaniu ryzyk biznesowych wynikających z różnic kulturowych, prawnych i regulacyjnych między krajami.

 

Nasze usługi w ramach Harvard MasterClass opierają się na indywidualnym podejściu do klienta, a nasze doradztwo opiera się na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu biznesu na międzynarodowych rynkach oraz w obsłudze prawniczej przedsiębiorstw z różnych branż.

Harvard MasterClass:

 1. "Rozwijaj swoje kompetencje na najwyższym poziomie z Harvard MasterClass."

 2. "Zdobądź wiedzę i umiejętności, które przyniosą sukces w biznesie i życiu."

 3. "Nieustanne doskonalenie jest kluczem do sukcesu - rozpocznij swoją drogę z Harvard MasterClass."

 4. "Odkryj nowe możliwości i przełam swoje granice z Harvard MasterClass."

 5. "Z Harvard MasterClass nauczysz się jak osiągać cele i sukcesy na arenie międzynarodowej."

 6. "Nie czekaj, aż szanse same się pojawią - stwórz je razem z Harvard MasterClass."

 7. "Z Harvard MasterClass stajesz się liderem, którego potrzebuje świat biznesu."

 8. "Kursy indywidualne i online, które dopasują się do Twojego stylu nauki - tylko z Harvard MasterClass."

 9. "Wiedza i kompetencje, które otwierają drzwi do międzynarodowej kariery - dostępne dzięki Harvard MasterClass."

 10. "Harvard MasterClass - miejsce, w którym możesz rozwijać się i przekraczać swoje granice."

Prawo cywilne, rodzinne, spadki, majątki, zachowki, zasiedzenia, roszczenia odszkodowawcze, prawo bankowe, medyczne, farmaceutyczne, autorskie

Prawo cywilne to jedna z najważniejszych gałęzi prawa. W zasadzie regulacje prawa cywilnego dotyczą wszystkich dziedzin życia społecznego. 

Rosnące potrzeby związane z prawem odszkodowawczym, bankowym, medycznym i farmaceutycznym ukierunkowały u nas wyodrębnienie specjalistycznych usług i pomocy prawnej.

Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw i spółek prawa handlowego, w tym spółek Skarbu Państwa, postępowania arbitrażowe oraz sukcesje

Budowa i organizacja każdej firmy, w tym struktury korporacyjnej wymaga zarówno opracowania długookresowych strategii biznesowych, jak i doradztwa w zakresie rozwiązywania bieżących problemów prawnych. 

Kompleksowe z zakresu obsługi prawnej wymagają praktycznych rozwiązań i jasnych konkluzji.

Prawo karne, całodobowa pomoc prawna, obrona adwokacka, zatrzymania, przeszukania, aresztowania, zabójstwa, grupy zorganizowane 

Reprezentacja klientów w ramach postępowań karnych, karno-skarbowych ze szczególnym uwzględnieniem usług związanych z przestępstwami i wykroczeniami gospodarczymi jest naszą pasją, która umacnia skuteczną pomoc prawną i obronę naszych klientów. 

Procesy gospodarcze, spory korporacyjne, fuzje, przejęcie, przekształcenia, prawo międzynarodowe, przestępstwa gospodarcze i compliance

Zapewniamy najwyższej klasy obsługę prawną i praktyczne doradztwo zarówno powodom, jaki i pozwanym na każdym etapie postępowania. Doradztwo korporacyjne jest jedną z najważniejszych specjalizacji naszej Kancelarii i dotyczy wszystkich aspektów działalności przedsiębiorców. 

Główne pola naszej działalności

Przejdź do specjalizacji

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy jedną z najwyżej cenionych Kancelarii w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, karnego, cywilnego, jak i szerokich kompetencji, w tym również profilaktyki i rozwiązywania sporów skomplikowanych. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i uznania w oczach naszych klientów różnych branż.

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers to jedna z nielicznych kancelarii prawnych, która świadczy usługi prawne na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego, a do tego oferuje swoim klientów całodobową pomoc prawną. Podejmiemy się prowadzenia każdej sprawy, stąd też nie zwlekaj z kontaktem z nami. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia.

Infolinia: +48 882 200 100

Śledź nas w social media

tel. +48 22 300 89 89
kom. +48 882 200 100

Kontakt w sprawach nagłych
(zatrzymania, przeszukania, aresztowania)
SMS24 +48 608 500 100

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

HARVARD LAWYERS
Kancelaria Prawna 
Adwokatów, Radców Prawnych

Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A.