Infolinia:
+48 22 300 89 89

+48 882 200 100

Infolinia: +48 22 300 89 89     Kontakt w sprawach nagłych: +48 882 200 100

Bogate doświadczenie i ambicje zawodowe oraz szczere, ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy naszych klientów stanowią dla nas wartości najważniejsze.

Kontakt

Twoje bezpieczeństwo, to Twój sukces pod naszymi skrzydłami

Nasze Specjalizacje

Ekspercka wiedza naszych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość obsługi prawnej i wsparcie nawet w sytuacjach wyjątkowo skomplikowanych. Nierozwiązane spory zwykle negatywnie wpływają na nasze życie, jak i całość spraw biznesowych. Wsparcie profesjonalistów w przeciwdziałaniu sporom oraz ich rozwiązywaniu to inwestycja, zapewniająca możliwość dalszego, zrównoważonego rozwoju.

Zespół ekspertów Kancelarii Prawnej Harvard Lawyers to nie tylko wysoko wykwalifikowani prawnicy procesowi, ale również specjaliści z zakresu wielu gałęzi prawa. Połączenie umiejętności praktycznych i eksperckiej wiedzy zapewnia naszym Klientom możliwość realizacji wyznaczonych celów. Wyróżnia nas także indywidualne podejście do każdej ze spraw, uwzględniające specyfikę naszych prawników, jak również wyjątkowa dbałość o wdrożenie stosownych działań prewencyjnych oraz interdyscyplinarne kompetencje wspólników i naszych ekspertów.  

Zapewniamy strategiczne, kompleksowe wsparcie. Rozległe doświadczenie zdobyliśmy w wielu specjalizacjach, a także reprezentacji w sporach sądowych. Wspieramy naszych Klientów w wypracowaniu korzystnych rozwiązań prawnych, dzięki którym zyskują pewność, że ich przyszłość będzie spokojna, biznes możliwy, a pozostałe sprawy osobiste – należycie zabezpieczone.

Harvard MasterClass - kompetencje międzynarodowe

Akademia Executive Management

Przestępstwa karne skarbowe

Obrona karna - przestępstwa, morderstwa, zbrodnie

Procesy z instytucjami finansowymi (SKD)

Procesy walutowe

Sprawy frankowe

Prawo medyczne i farmaceutyczne

Prawo bankowe

Delikty ubezpieczeniowe i kontraktowe

Odszkodowania i procesy odszkodowawcze

Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw i spółek

Upadłość konsumencka i restrukturyzacja

Prawo ochrony konkurencji

Przestępstwa gospodarcze

Rynki kapitałowe i inwestycyjne

Nieruchomości

Ochrona własności indywidualnej

Klienci indywidualni i sukcesja

Fuzie i przejęcia

Prawo spółek

Postępowanie sądowe i arbitrażowe

Infrastruktura i budownictwo

Spory Korporacyjne

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy jedną z najwyżej cenionych Kancelarii w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, karnego, cywilnego, jak i szerokich kompetencji, w tym również profilaktyki i rozwiązywania sporów skomplikowanych. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i uznania w oczach naszych klientów różnych branż.

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers to jedna z nielicznych kancelarii prawnych, która świadczy usługi prawne na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego, a do tego oferuje swoim klientów całodobową pomoc prawną. Podejmiemy się prowadzenia każdej sprawy, stąd też nie zwlekaj z kontaktem z nami. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia.

Infolinia: +48 882 200 100

Śledź nas w social media

tel. +48 22 300 89 89
kom. +48 882 200 100

Kontakt w sprawach nagłych
(zatrzymania, przeszukania, aresztowania)
SMS24 +48 608 500 100

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

HARVARD LAWYERS
Kancelaria Prawna 
Adwokatów, Radców Prawnych

Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A.