Infolinia:
+48 22 300 89 89

+48 882 200 100

Infolinia: +48 22 300 89 89     Kontakt w sprawach nagłych: +48 887 200 100

Bogate doświadczenie i ambicje zawodowe oraz szczere, ponadprzeciętne zaangażowanie w sprawy naszych klientów stanowią dla nas wartości najważniejsze.

Powrót do zespołu

Powrót do zespołu

Dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju sieci sprzedaży w Grupie Klonowski oraz główny dyrektor ds. sprzedaży i obsługi klientów HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A., a nadto asystent główny założyciela Kancelarii Klonowski oraz wspólnika zarządzającego HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A. mec. Radosława Klonowskiego, absolwent Harvard MasterClass Business Academy, publicysta, biograf, trener personalny 

Łukasz Przybylski

Łukasz Przybylski (ur. 12 października 1994 roku w Gdańsku) – jest związany z HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A. od początku powstania. Od 2022 roku pełnił funkcję asystenta głównego wspólnika zarządzającego w HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A. oraz założyciela Kancelarii Klonowski mec. Radosława Klonowskiego. Pełni również funkcję Dyrektor Zarządzającego Sprzedażą i Rozwojem Sieci Sprzedaży, jest także Dyrektorem Departamentu Likwidacji Szkód a od roku 2024 jest także Dyrektorem ds. Franczyzy oraz Dyrektorem ds. Rozwoju Siecie Sprzedaży. Zarządza zespołem sprzedawców, przedstawicieli, pośredników i partnerów franczyzowych oraz pracowników administracyjnych.

Karierę rozpoczął jako Specjalista ds. Obsługi Klientów w regionie pomorskim. Następnie przeniósł się do filii Kancelarii w Tczewie, by objąć stanowisko Managera ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów. Stamtąd trafił do gabinetu wspólnika zarządzającego, gdzie kierował pracami administracyjnymi oraz działem szkód. Kolejnych konsolidował kolejne obszary obsługi klienta, a od 2022 roku odpowiada także za obszar Sprzedaży.

Łukasz Przybylski jest absolwentem programu HARVARD MASTERCLASS Business Academy, programu Przywództwa Strategicznego Klonowski Szkoły Biznesu, a także programu Kompetencje Lidera XXI wieku. Jest też certyfikowanym absolwentem Akademii Negocjacji, Akademii Przywództwa, Akademii Sprzedaży oraz Akademii Przedsiębiorczości prowadzonej przez Radosława Klonowskiego.

Od 2023 roku Łukasz Przybylski jest Dyrektorem Departamentu Likwidacji Szkód w HARVARD LAWYERS Kancelaria Prawna Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A..

 

Życiorys
Urodził się w rodzinie polskich przedsiębiorców. Posiada wykształcenie wyższe. Jest publicystą biograficznym. Były sportowiec i kulturysta, z wykształcenia dietetyk z pasji trener personalny.

 

Kariera biznesowa

Łukasz Przybylski z wykształcenia dietetyk i trener personalny, który z powodzeniem i sukcesami realizował się w swojej dziedzinie, jednak na pewnym etapie zdecydował się podążać za tym, do czego rzeczywiście czuł powołanie – sprzedaż. Swoją przygodę z wprowadzaniem strategii sprzedażowych i tworzeniem nowych produktów zaczynał w branży automotive i poligrafii, gdzie współpracując z warsztatami samochodowymi i zakładami poligraficznymi w krótkim czasie wyprowadził je na rangi lokalnych liderów branżowych.

Następnie wkroczył w ślad e-commerce, gdzie rozwinął sieć sprzedaży jednego z największych dystrybutorów suplementów diety działających na terenie Wielkiej Brytanii. Równocześnie na rynku krajowym odpowiedzialny był za marketing afiliacyjny, tworzenie produktów i opracowywanie planów sprzedaży, oraz szkolenie telemarketerów największej sieci sprzedaży kursów makijażu on-line w Polsce. Zbierając doświadczenie i zauważając powtarzające się problemy ciągle zmieniającego się świata i rynku, postanowił wykorzystać całe swoje doświadczenie i wiedzę w rozwijaniu autorskiej sieci sprzedaży.

Obecnie Dyrektor Departamentu Sprzedaży oraz Dyrketor Departamentu Likwidacji Szkód, a nadto manager ds. sprzedaży i rozwoju sieci sprzedaży oraz obsługi klientów w Kancelarii Klonowski i markach powiązanych. Jest także asystentem głównym mec. Radosława Klonowskiego.

W toku swojej pracy i zdobywania doświadczenia na drodze rozmowy z przedstawicielami zupełnie niepowiązanych ze sobą środowisk gospodarczych nauczył się uniwersalnie odkrywać potrzeby i problemy swoich kontrahentów, dzięki czemu każdorazowo stawał się najlepszym doradcą swojego klienta. Ceniony za swoją otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów i sumienność, obecnie buduje jeden z najsilniejszych zespołów sprzedażowych w swojej branży. Prywatnie miłośnik sportów siłowych, którym w dużej mierze zawdzięcza swoje zacięcie i nieustępliwy w dążeniu do celu charakter.

Aktualnie kroki biznesowe i rozwoju umiejętności przywódczych kontynuuje bezpośrednio pod okiem Radosława Klonowskiego na prywatnych coachingach i mentoringach.

 

Działalność sportowa

Brał udział w licznych zawodach kulturystycznych oraz pokazach amatorskich.

 

Życie prywatne

Kawaler od dziecka oddany sportom zawodowym, w szczególności sportom siłowym, trójbojowi, kulturystyce, crossfit oraz wielki fan zmiany mentalności i rozwoju kompetencji osobistych oraz managerskich. 

 

Licencje i certyfikaty

  • Lider Biznesu

  • Specjalista ds. negocjacji

  • Certyfikowany manager sprzedaży

  • Trener persolany
     

 

Publikacje i artykuły

  • Masa

  • Przywództwo

 

Prawo cywilne, rodzinne, spadki, majątki, zachowki, zasiedzenia, roszczenia odszkodowawcze, prawo bankowe, medyczne, farmaceutyczne, autorskie

Prawo cywilne to jedna z najważniejszych gałęzi prawa. W zasadzie regulacje prawa cywilnego dotyczą wszystkich dziedzin życia społecznego. 

Rosnące potrzeby związane z prawem odszkodowawczym, bankowym, medycznym i farmaceutycznym ukierunkowały u nas wyodrębnienie specjalistycznych usług i pomocy prawnej.

Obsługa prawna firm, przedsiębiorstw i spółek prawa handlowego, w tym spółek Skarbu Państwa, postępowania arbitrażowe oraz sukcesje

Budowa i organizacja każdej firmy, w tym struktury korporacyjnej wymaga zarówno opracowania długookresowych strategii biznesowych, jak i doradztwa w zakresie rozwiązywania bieżących problemów prawnych. 

Kompleksowe z zakresu obsługi prawnej wymagają praktycznych rozwiązań i jasnych konkluzji.

Prawo karne, całodobowa pomoc prawna, obrona adwokacka, zatrzymania, przeszukania, aresztowania, zabójstwa, grupy zorganizowane 

Reprezentacja klientów w ramach postępowań karnych, karno-skarbowych ze szczególnym uwzględnieniem usług związanych z przestępstwami i wykroczeniami gospodarczymi jest naszą pasją, która umacnia skuteczną pomoc prawną i obronę naszych klientów. 

Procesy gospodarcze, spory korporacyjne, fuzje, przejęcie, przekształcenia, prawo międzynarodowe, przestępstwa gospodarcze i compliance

Zapewniamy najwyższej klasy obsługę prawną i praktyczne doradztwo zarówno powodom, jaki i pozwanym na każdym etapie postępowania. Doradztwo korporacyjne jest jedną z najważniejszych specjalizacji naszej Kancelarii i dotyczy wszystkich aspektów działalności przedsiębiorców. 

Główne pola naszej działalności

Przejdź do specjalizacji

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy jedną z najwyżej cenionych Kancelarii w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, karnego, cywilnego, jak i szerokich kompetencji, w tym również profilaktyki i rozwiązywania sporów skomplikowanych. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i uznania w oczach naszych klientów różnych branż.

Kancelaria Prawna Harvard Lawyers to jedna z nielicznych kancelarii prawnych, która świadczy usługi prawne na terenie całej Polski, Europy i regionie Morza Bałtyckiego, a do tego oferuje swoim klientów całodobową pomoc prawną. Podejmiemy się prowadzenia każdej sprawy, stąd też nie zwlekaj z kontaktem z nami. Kancelaria Prawna Harvard Lawyers, to adwokat i radca prawny, którego potrzebuje Twoja sprawa. U nas nie ma spraw przegranych z góry. Kancelaria Klonowski posiada nieograniczony zasięg terytorialny - prowadzimy sprawy bez względu na na miejsce zdarzenia.

Infolinia: +48 882 200 100

Śledź nas w social media

tel. +48 22 300 89 89
kom. +48 882 200 100

Kontakt w sprawach nagłych
(zatrzymania, przeszukania, aresztowania)

TEL 24h: +48 887 200 100
SMS 24h: +48 608 500 100

Plac Bankowy 2
00-095 Warszawa

HARVARD LAWYERS
Kancelaria Prawna 
Adwokatów, Radców Prawnych

Klonowski, Czaplewski i Wspólnicy S.K.A.